| Артикул | кол01450 |
| Вага | 3 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01847 |
| Вага | 3.18 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01922 |
| Вага | 2.36 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01699 |
| Вага | 3.76 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02193 |
| Вага | 2.24 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол02011 |
| Вага | 2.07 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02313 |
| Вага | 2.63 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01229 |
| Вага | 1.55 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01444 |
| Вага | 3.25 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01329Р |
| Вага | 1.6 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | кол01828 |
| Вага | 1.97 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол01832 |
| Вага | 1.6 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол02067 |
| Вага | 1.98 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02127 |
| Вага | 4.5 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02142 |
| Вага | 2.02 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02259 |
| Вага | 2.63 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02279 |
| Вага | 1.89 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02293 |
| Вага | 2.57 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол00811 |
| Вага | 1.82 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | кол02337 |
| Вага | 2.63 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол02456 |
| Вага | 1.77 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол01409 |
| Вага | 4.8 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01485 |
| Вага | 1.48 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01452 |
| Вага | 3.21 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01496 |
| Вага | 2.9 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | кол02463м |
| Вага | 2.18 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01495 |
| Вага | 2.97 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол01871 |
| Вага | 2.68 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01882 |
| Вага | 2.87 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02020 |
| Вага | 2.08 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
Мрія модниці - до кожного образу підбирати різні прикраси. У більшості випадків це неможливо. Де взяти таку кількість аксесуарів? Єдиний вихід із ситуації - підібрати декілька кулонів, а до них ще срібний ланцюжок. Докладніше...