| Артикул | кол02044 |
| Вага | 2.27 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол02455 |
| Вага | 1.72 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол00985 |
| Вага | 2.96 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | кол01152 |
| Вага | 3.09 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01431 |
| Вага | 1.68 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | кол01404 |
| Вага | 2.47 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01679 |
| Вага | 4.11 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол01253 |
| Вага | 1.45 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01823 |
| Вага | 2.12 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол01124 |
| Вага | 2.33 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол01614 |
| Вага | 2.69 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Жовте золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02028 |
| Вага | 1.87 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кол02027 |
| Вага | 1.62 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | ц00455 |
| Вага | 4.21 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01816 |
| Вага | 3.04 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол01260 |
| Вага | 3.43 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01544 |
| Вага | 1.44 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02303 |
| Вага | 1.34 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01177 |
| Вага | 1.63 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол01737 |
| Вага | 1.55 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01719 |
| Вага | 2.14 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол01872 |
| Вага | 2.63 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02211 |
| Вага | 2.9 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02021 |
| Вага | 2.15 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02230 |
| Вага | 6.3 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02233 |
| Вага | 2.6 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол02335 |
| Вага | 1.95 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02357 |
| Вага | 2.15 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол02362 |
| Вага | 1.83 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол02395 |
| Вага | 1.75 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
Мрія модниці - до кожного образу підбирати різні прикраси. У більшості випадків це неможливо. Де взяти таку кількість аксесуарів? Єдиний вихід із ситуації - підібрати декілька кулонів, а до них ще срібний ланцюжок. Докладніше...