| Артикул | кол01525 |
| Вага | 1.91 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол01588 |
| Вага | 3.18 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол01747 |
| Вага | 1.63 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01821 |
| Вага | 1.68 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол01921 |
| Вага | 2.15 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів, Без каменів |
| Артикул | кол01952 |
| Вага | 2.78 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02137 |
| Вага | 2.83 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ц00397 |
| Вага | 1.82 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02254 |
| Вага | 3.27 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02258 |
| Вага | 2.73 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02540 |
| Вага | 6.25 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02543 |
| Вага | 6.67 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01185 |
| Вага | 2.53 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01435 |
| Вага | 2.55 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01447 |
| Вага | 2.75 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01768 |
| Вага | 3.36 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол01865 |
| Вага | 2.25 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | кол01936 |
| Вага | 3.11 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02024 |
| Вага | 1.68 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол01923 |
| Вага | 2.36 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | колб0072di |
| Вага | 4.35 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | ц00454 |
| Вага | 2.32 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02182 |
| Вага | 1.43 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол02296 |
| Вага | 1.38 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02327 |
| Вага | 4.69 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02351 |
| Вага | 1.49 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | кол02406 |
| Вага | 2.07 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол02472 |
| Вага | 2.18 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01243 |
| Вага | 2.62 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | кол01537 |
| Вага | 1.97 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
Мрія модниці - до кожного образу підбирати різні прикраси. У більшості випадків це неможливо. Де взяти таку кількість аксесуарів? Єдиний вихід із ситуації - підібрати декілька кулонів, а до них ще срібний ланцюжок. Докладніше...