| Артикул | кол01460 |
| Вага | 3.17 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01688 |
| Вага | 2.26 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01686 |
| Вага | 4.1 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01741 |
| Вага | 2.65 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01848 |
| Вага | 3.75 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Перламутр |
| Артикул | кол01971 |
| Вага | 2.96 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02139 |
| Вага | 2.72 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02022 |
| Вага | 2.12 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ц00457 |
| Вага | 1.61 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | колб0057ca |
| Вага | 1.72 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кол02251 |
| Вага | 3.41 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02330 |
| Вага | 2.22 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Жовте золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02338 |
| Вага | 2.87 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол02424 |
| Вага | 11.73 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | колб0085са |
| Вага | 2.97 (грам) |
| Метал | Жовте золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | колб0086са |
| Вага | 2.81 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | колб0016ca |
| Вага | 2.84 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кол01610 |
| Вага | 1.45 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01609 |
| Вага | 1.65 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01842 |
| Вага | 2.35 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01126 |
| Вага | 2.25 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол01877 |
| Вага | 12.17 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01924 |
| Вага | 2.32 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01989 |
| Вага | 2.16 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01946 |
| Вага | 2.84 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01951 |
| Вага | 2.86 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02043 |
| Вага | 3.36 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02084 |
| Вага | 2.48 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02198 |
| Вага | 1.72 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол02365 |
| Вага | 1.95 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
Мрія модниці - до кожного образу підбирати різні прикраси. У більшості випадків це неможливо. Де взяти таку кількість аксесуарів? Єдиний вихід із ситуації - підібрати декілька кулонів, а до них ще срібний ланцюжок. Докладніше...