| Артикул | кол02097 |
| Вага | 2.8 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол02184 |
| Вага | 4.43 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол02200 |
| Вага | 1.69 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол02225 |
| Вага | 18.01 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02329 |
| Вага | 2.87 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол02323 |
| Вага | 2.33 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол02332 |
| Вага | 2.86 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол02384 |
| Вага | 1.91 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02392 |
| Вага | 7.1 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02423 |
| Вага | 11.7 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | колб0128sc |
| Вага | 1.79 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | колб0139sm |
| Вага | 1.39 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кол02545 |
| Вага | 4.02 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Перли (натуральні), З каменями |
| Артикул | кол02546 |
| Вага | 4.06 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Перли (натуральні), З каменями |
| Артикул | кол02552 |
| Вага | 4.5 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол01057 |
| Вага | 2.46 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | колб0014ca |
| Вага | 0.88 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | кол01216 |
| Вага | 3.03 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | кол01445 |
| Вага | 3.66 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01479 |
| Вага | 2.37 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01482 |
| Вага | 3.62 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | кол01468 |
| Вага | 3.26 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | колб0043lg |
| Вага | 2.28 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кол01527 |
| Вага | 1.79 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол01396 |
| Вага | 2.89 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01605 |
| Вага | 2.31 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | колб0058di |
| Вага | 1.39 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кол01620 |
| Вага | 3.1 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01459 |
| Вага | 3.18 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01691 |
| Вага | 3.86 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
Мрія модниці - до кожного образу підбирати різні прикраси. У більшості випадків це неможливо. Де взяти таку кількість аксесуарів? Єдиний вихід із ситуації - підібрати декілька кулонів, а до них ще срібний ланцюжок. Докладніше...