| Артикул | кол01471 |
| Вага | 2.69 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | кол01322 |
| Вага | 2.51 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01517 |
| Вага | 3.54 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | колб0041lg |
| Вага | 2.89 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | колб0038ca |
| Вага | 2.4 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | колб0037ca |
| Вага | 2.34 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | колб0042lg |
| Вага | 3.47 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | кол01576 |
| Вага | 8.77 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01454 |
| Вага | 2.4 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01515 |
| Вага | 2.65 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | колб0056di |
| Вага | 1.73 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | колб0051ca |
| Вага | 2.44 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кол01684 |
| Вага | 2.38 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01692 |
| Вага | 3.77 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Онікс |
| Артикул | N00135mi |
| Вага | 4.37 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | кол01724 |
| Вага | 43.3 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Емаль, З каменями |
| Артикул | кол01795 |
| Вага | 5.33 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01826 |
| Вага | 1.55 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол01846 |
| Вага | 2.08 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01855 |
| Вага | 4.38 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 860252 |
| Вага | 2.29 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01781 |
| Вага | 4.29 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол01895 |
| Вага | 3.56 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01910 |
| Вага | 11.41 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | колб0060di |
| Вага | 2.47 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | колб0063di |
| Вага | 2.36 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | колб0064di |
| Вага | 1.85 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 860348 |
| Вага | 4.1 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 860417В |
| Вага | 3.06 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01979 |
| Вага | 2.12 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
Мрія модниці - до кожного образу підбирати різні прикраси. У більшості випадків це неможливо. Де взяти таку кількість аксесуарів? Єдиний вихід із ситуації - підібрати декілька кулонів, а до них ще срібний ланцюжок. Докладніше...