| Артикул | кол01710 |
| Вага | 1.54 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01720 |
| Вага | 2.76 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01587 |
| Вага | 2.71 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01721 |
| Вага | 2.08 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 181069 |
| Вага | 3.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Емаль |
| Артикул | 181077 |
| Вага | 5.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 181084 |
| Вага | 5.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 181065 |
| Вага | 3.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 181204 |
| Вага | 2.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01743 |
| Вага | 2.67 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01700 |
| Вага | 2.08 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01760 |
| Вага | 1.72 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 181097 |
| Вага | 3.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол01845 |
| Вага | 1.93 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 18984 |
| Вага | 2.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 18846 |
| Вага | 1.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол01900 |
| Вага | 1.75 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 181118 |
| Вага | 2.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Емаль, З каменями |
| Артикул | 181120 |
| Вага | 2.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 181119 |
| Вага | 4.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | колб0061у |
| Вага | 2 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | колб0062y |
| Вага | 2.25 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 181121 |
| Вага | 3.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 181125 |
| Вага | 2.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 181124 |
| Вага | 5.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол02124 |
| Вага | 1.58 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 15152 |
| Вага | 4.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 181208 |
| Вага | 3.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол02261 |
| Вага | 2.66 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02281 |
| Вага | 2.68 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
Мрія модниці - до кожного образу підбирати різні прикраси. У більшості випадків це неможливо. Де взяти таку кількість аксесуарів? Єдиний вихід із ситуації - підібрати декілька кулонів, а до них ще срібний ланцюжок. Докладніше...