| Артикул | 908-01312 |
| Вага | 4.81 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 1104 |
| Вага | 2.58 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02343 |
| Вага | 3.49 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 181376 |
| Вага | 2.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 181375 |
| Вага | 2.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 908-00918 |
| Вага | 2.53 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол02382 |
| Вага | 1.66 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 181373 |
| Вага | 2.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 181374 |
| Вага | 4.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02383 |
| Вага | 1.64 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 1091 |
| Вага | 3.97 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 181220 |
| Вага | 2.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 181371 |
| Вага | 2.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 181370 |
| Вага | 3.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол02290 |
| Вага | 1.87 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол01766 |
| Вага | 1.51 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ц00388-3 |
| Вага | 6.9 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 181196 |
| Вага | 10.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 181122 |
| Вага | 2.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 181379 |
| Вага | 11.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Перламутр, З каменями |
| Артикул | 110131121 |
| Вага | 1.95 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 125431121 |
| Вага | 2.56 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 15243 |
| Вага | 4.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 1094 |
| Вага | 2.12 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 727041121 |
| Вага | 3.33 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 15244 |
| Вага | 3.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 181366 |
| Вага | 3.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 15229 |
| Вага | 4.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01669 |
| Вага | 3.51 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
Мрія модниці - до кожного образу підбирати різні прикраси. У більшості випадків це неможливо. Де взяти таку кількість аксесуарів? Єдиний вихід із ситуації - підібрати декілька кулонів, а до них ще срібний ланцюжок. Докладніше...