| Артикул | 908-01302 |
| Вага | 3.27 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 908-01104 |
| Вага | 4.23 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 908-00971 |
| Вага | 1.91 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 1084 |
| Вага | 2.66 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02066 |
| Вага | 6.15 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 4034ж |
| Вага | 2.04 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 908-00885 |
| Вага | 2.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 860625 |
| Вага | 4.67 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02659 |
| Вага | 8.25 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 4034б |
| Вага | 1.94 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | колб0092ca |
| Вага | 2.94 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | 908-01596 |
| Вага | 2.81 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 908-01511 |
| Вага | 6.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02260 |
| Вага | 3.53 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | колб0081cha |
| Вага | 2.17 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 908-01407 |
| Вага | 2.34 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 181068 |
| Вага | 2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 908-01278 |
| Вага | 4.46 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол02654 |
| Вага | 3.1 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | колб0066ca |
| Вага | 2.8 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кол01816 |
| Вага | 3.04 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 181363 |
| Вага | 48 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | колб0176ri |
| Вага | 1.85 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | колб0182mi |
| Вага | 4.54 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | колб0177ca |
| Вага | 2.23 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | кол01811 |
| Вага | 3.06 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | колб0178ca |
| Вага | 3.11 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | колб0179ca |
| Вага | 1.6 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | колб0180ca |
| Вага | 3.09 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | колб0155lg |
| Вага | 2.09 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
Мрія модниці - до кожного образу підбирати різні прикраси. У більшості випадків це неможливо. Де взяти таку кількість аксесуарів? Єдиний вихід із ситуації - підібрати декілька кулонів, а до них ще срібний ланцюжок. Докладніше...