| Артикул | кол01772 |
| Вага | 1.35 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02091 |
| Вага | 1.87 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 15228 |
| Вага | 6.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ц00459-4,0 |
| Вага | 8.7 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 8181р-QGR |
| Вага | 2.49 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кол01837 |
| Вага | 2.24 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 908-01326 |
| Вага | 1.92 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ц00514-3,5 |
| Вага | 7.83 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ц00514-4,0 |
| Вага | 7.78 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02666 |
| Вага | 3.29 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02437 |
| Вага | 2.34 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02471 |
| Вага | 2.31 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 8188р-QGR |
| Вага | 2.59 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 8188р-HSPH |
| Вага | 2.47 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол02238 |
| Вага | 3.39 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 908-01398 |
| Вага | 3.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01391 |
| Вага | 4.88 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02665 |
| Вага | 8.38 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол02664 |
| Вага | 8.36 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | бус027б |
| Вага | 27.8 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | колб0095di |
| Вага | 1.34 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 908-01442 |
| Вага | 11.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол01687 |
| Вага | 4.05 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 908-01513 |
| Вага | 2.54 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 908-01328 |
| Вага | 2.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 1099 |
| Вага | 8.53 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 4034ч |
| Вага | 1.96 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 1204 |
| Вага | 7.53 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
Мрія модниці - до кожного образу підбирати різні прикраси. У більшості випадків це неможливо. Де взяти таку кількість аксесуарів? Єдиний вихід із ситуації - підібрати декілька кулонів, а до них ще срібний ланцюжок. Докладніше...