| Артикул | п03797 |
| Вага | 16.87 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02274 |
| Вага | 1.85 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07534 |
| Вага | 2.46 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 312/2h |
| Вага | 1.98 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03686 |
| Вага | 1.8 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123182 |
| Вага | 4.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол01771 |
| Вага | 1.46 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 112276п |
| Вага | 4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кб0683ri |
| Вага | 2.98 (грам) |
| Метал | Жовте золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | пб0407ri |
| Вага | 1.6 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | сб0719mi |
| Вага | 3.17 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | колб0195sm |
| Вага | 2.03 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | п04090 |
| Вага | 1.35 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кб0690ri |
| Вага | 1.81 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | пб0366ri |
| Вага | 0 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | сб0717mi |
| Вага | 2.12 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 15242 |
| Вага | 5.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05827 |
| Вага | 8.14 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п04091 |
| Вага | 0.9 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кб0675lg |
| Вага | 1.66 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | пб0397ca |
| Вага | 0.83 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | к08432 |
| Вага | 1.34 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | пб0398lg |
| Вага | 0.63 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | сб0713sm |
| Вага | 1.17 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 12000 |
| Вага | 1.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09708 |
| Вага | 5.27 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09700 |
| Вага | 4.78 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 15243 |
| Вага | 4.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п04067 |
| Вага | 1.36 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 2532/1p-HSPH |
| Вага | 2.66 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Сапфір, З каменями |