| Артикул | 2477/1р-HSPH |
| Вага | 2.43 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Сапфір, З каменями |
| Артикул | п03329 |
| Вага | 5.13 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | п03330 |
| Вага | 5 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05348 |
| Вага | 10.43 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07467 |
| Вага | 1.17 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | пб0285nl |
| Вага | 1.6 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | кол02304 |
| Вага | 3.41 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07381 |
| Вага | 2.12 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | з2092ж |
| Вага | 1.8 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03828 |
| Вага | 1.42 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02280 |
| Вага | 1.86 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123049 |
| Вага | 0.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | з2092к |
| Вага | 1.8 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 815к |
| Вага | 2.34 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | пб0308nl |
| Вага | 1.12 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кол02538 |
| Вага | 1.98 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07769 |
| Вага | 2.57 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кб0676lg |
| Вага | 1.52 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | пб0399lg |
| Вага | 1.96 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | сб0714sm |
| Вага | 2.47 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 15244 |
| Вага | 3.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05825 |
| Вага | 8.68 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | пб0379cha |
| Вага | 0.6 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0678lg |
| Вага | 1.07 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | сб0705sm |
| Вага | 1.36 (грам) |
| Метал | Жовте золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | рс311319 |
| Вага | 2.43 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 181366 |
| Вага | 3.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05824 |
| Вага | 2.29 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | пб0376nl |
| Вага | 1.01 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |