| Артикул | сб0702ca |
| Вага | 2.06 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | б05509 |
| Вага | 5.6 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132722 |
| Вага | 2.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | пир00273 |
| Вага | 0.93 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с08318 |
| Вага | 1.58 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 112693 |
| Вага | 9.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02203 |
| Вага | 3.27 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | бб0038м |
| Вага | 15.72 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 1118 |
| Вага | 11.46 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | п03796 |
| Вага | 10.26 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 112692 |
| Вага | 6.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01480 |
| Вага | 2.38 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с03869 |
| Вага | 3.53 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | з2092б |
| Вага | 1.82 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07361 |
| Вага | 3.94 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03827 |
| Вага | 19.29 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 4034с |
| Вага | 2.05 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123158 |
| Вага | 0.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кб0666va |
| Вага | 2.32 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | сб0711ca |
| Вага | 4.56 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | ц00514-3,5 |
| Вага | 7.83 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04928 |
| Вага | 18.91 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Емаль, З каменями |
| Артикул | 3015/1р-CZ ч |
| Вага | 0.68 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 132724 |
| Вага | 1.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | пир00280 |
| Вага | 0.71 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | кб0665va |
| Вага | 2.83 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | сб0703ca |
| Вага | 4.32 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | ц00514-4,0 |
| Вага | 7.78 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04718 |
| Вага | 11.98 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 3000/1p-HSPH |
| Вага | 0.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |