| Артикул | к08439 |
| Вага | 2.38 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | сб0710ca |
| Вага | 3.03 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | б05814 |
| Вага | 14.12 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 8188р-HSPH |
| Вага | 2.47 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | пб0372lg |
| Вага | 0.68 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | пир00268 |
| Вага | 0.7 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к05762 |
| Вага | 2.08 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02315 |
| Вага | 2.09 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 123139р |
| Вага | 4.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07108 |
| Вага | 3.25 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07879 |
| Вага | 1.19 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01948 |
| Вага | 3.68 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ц00477 |
| Вага | 2.49 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к06965 |
| Вага | 2.5 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123228 |
| Вага | 4.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08438 |
| Вага | 2.44 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | сб0700rc |
| Вага | 4.11 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | б05420 |
| Вага | 11.82 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02665 |
| Вага | 8.38 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08441 |
| Вага | 2.19 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | сб0699nl |
| Вага | 3.03 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | б05491 |
| Вага | 13.83 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол02664 |
| Вага | 8.36 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | пб0364nl |
| Вага | 2.3 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | к08440 |
| Вага | 2.19 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | сб0698va |
| Вага | 3.17 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | б05500 |
| Вага | 5.6 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | бус027б |
| Вага | 27.8 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 1162 |
| Вага | 7.55 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01513 |
| Вага | 1.75 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |