| Артикул | с04414 |
| Вага | 1.5 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к06958 |
| Вага | 2.54 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03718 |
| Вага | 4.91 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с05938 |
| Вага | 1.65 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 7030 |
| Вага | 1.75 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02414 |
| Вага | 2.4 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06100 |
| Вага | 6.95 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08437 |
| Вага | 2.59 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | сб0697va |
| Вага | 3.19 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | б05817 |
| Вага | 5.98 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 210203 |
| Вага | 1.16 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 908-01571 |
| Вага | 2.71 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07634 |
| Вага | 2.14 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | сб0695va |
| Вага | 1.15 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | б05816 |
| Вага | 5.66 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 908-01513 |
| Вага | 2.54 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08173 |
| Вага | 2.39 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | сб0696va |
| Вага | 2.28 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | б05535 |
| Вага | 6.42 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 908-01328 |
| Вага | 2.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133055 |
| Вага | 1.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08384 |
| Вага | 2.3 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол02364 |
| Вага | 1.96 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08614 |
| Вага | 1.14 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол02290 |
| Вага | 1.87 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 112566 |
| Вага | 2.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07144 |
| Вага | 1.93 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02322 |
| Вага | 1.98 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |