| Артикул | с07890 |
| Вага | 1.49 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к08460 |
| Вага | 5.53 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | сб0690cha |
| Вага | 1.74 (грам) |
| Метал | Жовте золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | б05809 |
| Вага | 12.42 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 908-01302 |
| Вага | 3.27 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п04088 |
| Вага | 2.24 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | п04045 |
| Вага | 3.43 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08459 |
| Вага | 5.09 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | сб0694cha |
| Вага | 5.51 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | б05170 |
| Вага | 21.56 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Емаль, З каменями |
| Артикул | 908-01104 |
| Вага | 4.23 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п04087 |
| Вага | 3.74 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п04017 |
| Вага | 0.84 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08412 |
| Вага | 3.08 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | сб0693cha |
| Вага | 4.97 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | б05806 |
| Вага | 3.54 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 908-00971 |
| Вага | 1.91 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | п04086 |
| Вага | 0.86 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к05835 |
| Вага | 1.88 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 1104 |
| Вага | 2.58 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123261 |
| Вага | 4.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07548 |
| Вага | 1.14 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с01570 |
| Вага | 1.37 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01613 |
| Вага | 1.53 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07511 |
| Вага | 1.81 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с08406 |
| Вага | 1.32 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол02343 |
| Вага | 3.49 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08411 |
| Вага | 3.15 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09683 |
| Вага | 5 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |