| Артикул | к08430 |
| Вага | 1.42 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05818 |
| Вага | 13.6 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 908-01596 |
| Вага | 2.81 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | пб0374lg |
| Вага | 0.82 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | сб0687ca |
| Вага | 0.57 (грам) |
| Метал | Жовте золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 908-01511 |
| Вага | 6.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05798 |
| Вага | 4.32 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | пб0380ri |
| Вага | 0.63 (грам) |
| Метал | Жовте золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кол02382 |
| Вага | 1.66 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07435 |
| Вага | 1.87 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08096 |
| Вага | 3.43 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 1091 |
| Вага | 3.97 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03511 |
| Вага | 0.48 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07507 |
| Вага | 1.77 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08161 |
| Вага | 1.4 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | п03514 |
| Вага | 0.5 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132722 |
| Вага | 2.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | сб0686ca |
| Вага | 0.43 (грам) |
| Метал | Жовте золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | к08429 |
| Вага | 4.79 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 908-01407 |
| Вага | 2.34 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05797 |
| Вага | 3.45 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | пб0381ri |
| Вага | 0.79 (грам) |
| Метал | Жовте золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | сб0685ca |
| Вага | 0.4 (грам) |
| Метал | Жовте золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 112847 |
| Вага | 2.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 908-01278 |
| Вага | 4.46 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05792 |
| Вага | 14.85 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03993 |
| Вага | 2.01 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |