| Артикул | сб0684ca |
| Вага | 0.59 (грам) |
| Метал | Жовте золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 112842 |
| Вага | 4.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05791 |
| Вага | 10.6 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | пб0377nl |
| Вага | 0.99 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | п03992 |
| Вага | 4.07 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02383 |
| Вага | 1.64 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ку-1 |
| Вага | 4.74 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03592 |
| Вага | 1.09 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07423 |
| Вага | 1.68 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132722нс |
| Вага | 2.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07649 |
| Вага | 1.81 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 181220 |
| Вага | 2.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132722sport |
| Вага | 2.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07421 |
| Вага | 1.65 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03515 |
| Вага | 0.52 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 112696 |
| Вага | 6.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01766 |
| Вага | 1.51 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123242 |
| Вага | 2.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | сб0683ca |
| Вага | 0.51 (грам) |
| Метал | Жовте золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 112840 |
| Вага | 3.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05790 |
| Вага | 11.5 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 181363 |
| Вага | 48 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | пб0378nl |
| Вага | 1.72 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | сб0682ca |
| Вага | 0.4 (грам) |
| Метал | Жовте золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 112839 |
| Вага | 3.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05789 |
| Вага | 11.38 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | колб0176ri |
| Вага | 1.85 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 3993p-HSPH |
| Вага | 1.07 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Сапфір, З каменями |
| Артикул | сб0681ca |
| Вага | 0.46 (грам) |
| Метал | Жовте золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |