| Артикул | с07584 |
| Вага | 1.07 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01669 |
| Вага | 3.51 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06489 |
| Вага | 1.15 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03749 |
| Вага | 0.9 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07103 |
| Вага | 3.36 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07982 |
| Вага | 3.81 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01772 |
| Вага | 1.35 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132722би |
| Вага | 2.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07976 |
| Вага | 1.68 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 815ж |
| Вага | 2.26 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 181122 |
| Вага | 2.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09670 |
| Вага | 1.84 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08054 |
| Вага | 1.25 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05784 |
| Вага | 4.62 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | колб0179ca |
| Вага | 1.6 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | п03972 |
| Вага | 3.05 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09672 |
| Вага | 5.16 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08053 |
| Вага | 1.18 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05780 |
| Вага | 5.8 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | колб0180ca |
| Вага | 3.09 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | п04073 |
| Вага | 1.77 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03973 |
| Вага | 2.53 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123538 |
| Вага | 3.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 1910/1р-CZ |
| Вага | 1.72 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05783 |
| Вага | 4.41 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | колб0181ca |
| Вага | 2.34 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями, З каменями |
| Артикул | п03977 |
| Вага | 4 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |