| Артикул | 132722кох |
| Вага | 2.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08358 |
| Вага | 2.8 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07451 |
| Вага | 2.62 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 110131121 |
| Вага | 1.95 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 132722дім |
| Вага | 2.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07450 |
| Вага | 4.63 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08255 |
| Вага | 1.76 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132722вег |
| Вага | 2.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07531 |
| Вага | 2.11 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 125431121 |
| Вага | 2.56 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | с06453 |
| Вага | 1.78 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123536 |
| Вага | 4.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05782 |
| Вага | 4.53 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | колб0155lg |
| Вага | 2.09 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 2822500 |
| Вага | 0.88 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка |
| Артикул | п03962 |
| Вага | 1.27 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 123535 |
| Вага | 3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08423 |
| Вага | 4.07 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05779 |
| Вага | 5.45 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 2816200 |
| Вага | 1.07 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03940 |
| Вага | 1.27 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 123531 |
| Вага | 7.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08424 |
| Вага | 2.1 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | бб0050sm |
| Вага | 6.37 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кол02656 |
| Вага | 28.57 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 2009000 |
| Вага | 1.2 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | п03941 |
| Вага | 1.34 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |