| Артикул | 132722ком |
| Вага | 2.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 7058 |
| Вага | 1.85 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05274 |
| Вага | 1.27 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 727041121 |
| Вага | 3.33 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 122583 |
| Вага | 2.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132700ч |
| Вага | 3.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 112661 |
| Вага | 5.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07382 |
| Вага | 2.16 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132722z |
| Вага | 2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04206 |
| Вага | 1.12 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03946 |
| Вага | 1.32 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | п03729 |
| Вага | 1.5 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07107 |
| Вага | 2.83 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08014 |
| Вага | 1.5 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05119 |
| Вага | 1.15 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол02091 |
| Вага | 1.87 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123530 |
| Вага | 5.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08425 |
| Вага | 2.97 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | бб0054ca |
| Вага | 6.69 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кол02655 |
| Вага | 27.1 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п01675 |
| Вага | 1.13 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Артикул | зак00160 |
| Вага | 0.9 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Емаль |
| Артикул | п03948 |
| Вага | 1.21 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 123528 |
| Вага | 3.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | п03965 |
| Вага | 1.28 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 123527 |
| Вага | 4.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08422 |
| Вага | 4.05 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | бб0059м |
| Вага | 26.54 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 2092600 |
| Вага | 1.74 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |