| Артикул | к07480 |
| Вага | 2.03 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 123259 |
| Вага | 4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03730 |
| Вага | 1.17 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133349 |
| Вага | 6.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03963 |
| Вага | 1.2 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05323 |
| Вага | 0.7 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07586 |
| Вага | 1.67 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | кол02437 |
| Вага | 2.28 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 008250 |
| Вага | 2.91 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | п03673 |
| Вага | 1 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03964 |
| Вага | 1.22 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 908-01442 |
| Вага | 11.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08424 |
| Вага | 1.8 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07136 |
| Вага | 1.85 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03728 |
| Вага | 1.4 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05116 |
| Вага | 1.13 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 123525 |
| Вага | 5.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05775 |
| Вага | 3.88 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ц00362-2 |
| Вага | 3.04 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123524 |
| Вага | 4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08419 |
| Вага | 3.29 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05774 |
| Вага | 4 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ц00208-1 |
| Вага | 2.07 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п02258 |
| Вага | 4.28 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 123522 |
| Вага | 2.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08418 |
| Вага | 2.74 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04654 |
| Вага | 25.02 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 1785б |
| Вага | 5.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |