| Артикул | 112838 |
| Вага | 2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05788 |
| Вага | 13.17 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | пб0363nl |
| Вага | 1 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | с08232 |
| Вага | 2.96 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07106 |
| Вага | 3.29 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 132722герб2 |
| Вага | 2.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03997 |
| Вага | 0.86 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08231 |
| Вага | 2.89 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | к07180 |
| Вага | 1.72 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132722br |
| Вага | 2.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 181196 |
| Вага | 10.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07623 |
| Вага | 3.74 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132722мп2 |
| Вага | 2.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03727 |
| Вага | 1.11 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 1094 |
| Вага | 2.12 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 112835 |
| Вага | 2.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08883 |
| Вага | 2.35 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05787 |
| Вага | 17.91 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | колб0182mi |
| Вага | 4.54 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | пб0358lg |
| Вага | 1.01 (грам) |
| Метал | Червоне золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | пб0353cha |
| Вага | 0.91 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | с09669 |
| Вага | 2.33 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05786 |
| Вага | 11.48 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | колб0177ca |
| Вага | 2.23 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | 3990р-QSWB |
| Вага | 0.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | с09671 |
| Вага | 2.37 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05781 |
| Вага | 5.94 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | колб0178ca |
| Вага | 3.11 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 3990p-AMET |
| Вага | 0.91 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З натуральними каменями |