| Артикул | зак00361 |
| Вага | 1.23 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | пир00272 |
| Вага | 0.69 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | кб0667va |
| Вага | 2.31 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | сб0704ca |
| Вага | 4.36 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | кол02666 |
| Вага | 3.29 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 3016/1р-CZ ч |
| Вага | 0.82 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 3003/1р-QSWB |
| Вага | 0.86 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | б05531 |
| Вага | 7.09 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02345 |
| Вага | 2.02 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 122826 |
| Вага | 1.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 112551 |
| Вага | 1.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05532 |
| Вага | 15.77 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 008220 |
| Вага | 1.51 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 112627 |
| Вага | 8.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01759 |
| Вага | 1.72 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07218 |
| Вага | 1.18 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с08203 |
| Вага | 1.34 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01685 |
| Вага | 2.38 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кб0664cha |
| Вага | 1.73 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | сб0707ca |
| Вага | 4.52 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | б05820 |
| Вага | 18.22 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 8188р-QGR |
| Вага | 2.59 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 3011/1р-PSPH |
| Вага | 1.03 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | пб0373gm |
| Вага | 2.22 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | пир00276 |
| Вага | 1.79 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 112858 |
| Вага | 1.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | сб0708ca |
| Вага | 2.43 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | б05815 |
| Вага | 13.72 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | пб0371lg |
| Вага | 0.76 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | пир00270 |
| Вага | 1.47 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |