| Артикул | 122682 |
| Вага | 7.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 122681 |
| Вага | 7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 2935/9р-QLB |
| Вага | 3.61 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Кварц, З натуральними каменями |
| Артикул | 2950/9р-GRAGQG |
| Вага | 4.79 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Агат, Кварц, З натуральними каменями |
| Артикул | 2950/9р-HSPH |
| Вага | 4.74 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Сапфір, З каменями |
| Артикул | 2378/1р-HSPH |
| Вага | 6.03 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 123133 |
| Вага | 7.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 2473/1р-NSPH |
| Вага | 3.81 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Сапфір, З каменями |
| Артикул | с08555 |
| Вага | 0.9 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 2449/1р-PWT |
| Вага | 4.91 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | EXB743-N |
| Вага | 14.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 210199 |
| Вага | 0.64 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 210200 |
| Вага | 0.8 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133157 |
| Вага | 11.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133221рак |
| Вага | 9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п04020 |
| Вага | 0.7 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 1850 |
| Вага | 14.15 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів, Ебенове дерево |
| Артикул | пир00264 |
| Вага | 0.79 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 141640 |
| Вага | 9.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 15242 |
| Вага | 5.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п04021 |
| Вага | 0.64 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | п04022 |
| Вага | 0.76 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 141866 |
| Вага | 5.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 1401 |
| Вага | 9.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 15145 |
| Вага | 4.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 181213 |
| Вага | 5.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 181215 |
| Вага | 5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 181338 |
| Вага | 7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08110 |
| Вага | 0.5 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 1339 |
| Вага | 6.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів, Ебенове дерево |