| Артикул | с07922 |
| Вага | 0.81 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 122614 |
| Вага | 4.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Емаль, З каменями |
| Артикул | 122672 |
| Вага | 8.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122689 |
| Вага | 9.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122770 |
| Вага | 6.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122880 |
| Вага | 5.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07475 |
| Вага | 0.85 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07716 |
| Вага | 0.66 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07478 |
| Вага | 0.88 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122856 |
| Вага | 5.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Піроп (гранат) |
| Артикул | 123098 |
| Вага | 6.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123117 |
| Вага | 6.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Онікс, З каменями |
| Артикул | 123398 |
| Вага | 7.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122390 |
| Вага | 8.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122613 |
| Вага | 4.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Емаль, З каменями |
| Артикул | 122789 |
| Вага | 5.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Емаль, З каменями |
| Артикул | 2371/1р-HSPH |
| Вага | 4.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Сапфір, З каменями |
| Артикул | 2466/1р-PWT |
| Вага | 5.44 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | 2453/1р-PWT |
| Вага | 5.02 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | с07742 |
| Вага | 0.82 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123220 |
| Вага | 8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | OR116710 |
| Вага | 5.22 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123235 |
| Вага | 8.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07919 |
| Вага | 0.87 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08025 |
| Вага | 0.63 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08159 |
| Вага | 0.87 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08163 |
| Вага | 0.77 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |