| Артикул | к08065 |
| Вага | 1 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 2488/1р-PWTNS |
| Вага | 5.01 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Перли (штучні), Сапфір, З каменями |
| Артикул | 112143lotos |
| Вага | 0 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 112228 |
| Вага | 10 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | Р010652 |
| Вага | 8.83 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 15129 |
| Вага | 6.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07084 |
| Вага | 1 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08084 |
| Вага | 0.9 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 1823/1р-NSPH |
| Вага | 3.57 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Сапфір, З каменями |
| Артикул | р010092 |
| Вага | 12.31 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123427 |
| Вага | 9.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 902-00538 |
| Вага | 5.28 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к05891 |
| Вага | 0.91 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122683 |
| Вага | 6.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 122694 |
| Вага | 6.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07308 |
| Вага | 0.9 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123039 |
| Вага | 9.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к05879 |
| Вага | 0.98 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 181249 |
| Вага | 6.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 181259 |
| Вага | 8.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 123247 |
| Вага | 6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 122995 |
| Вага | 5.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123075 |
| Вага | 5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 1836/1р-PWTNS |
| Вага | 3.99 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Перли (натуральні), Сапфір, З каменями |
| Артикул | с06378 |
| Вага | 0.93 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08151 |
| Вага | 0.89 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к05541 |
| Вага | 0.88 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06361 |
| Вага | 0.91 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |