| Артикул | с07479 |
| Вага | 0.8 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07492 |
| Вага | 0.85 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 902-01200 |
| Вага | 6.13 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122686 |
| Вага | 6.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08063 |
| Вага | 0.95 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06824 |
| Вага | 1 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с06377 |
| Вага | 0.98 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07491 |
| Вага | 0.76 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с01007 |
| Вага | 0.99 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 123031 |
| Вага | 4.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123197 |
| Вага | 4.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08039 |
| Вага | 0.8 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08047 |
| Вага | 0.76 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122618 |
| Вага | 4.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122758 |
| Вага | 4.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Перли (штучні) |
| Артикул | с07312 |
| Вага | 0.88 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06379 |
| Вага | 0.84 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122952 |
| Вага | 5.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07703 |
| Вага | 0.96 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07494 |
| Вага | 0.68 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 12112 |
| Вага | 5.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122766 |
| Вага | 7.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123076 |
| Вага | 6.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08024 |
| Вага | 0.66 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08791 |
| Вага | 0.66 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |