| Артикул | к06475 |
| Вага | 1 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 112702 |
| Вага | 9.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122495 |
| Вага | 8.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 112799 |
| Вага | 10 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 111323 |
| Вага | 6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 181235 |
| Вага | 6.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 181260 |
| Вага | 8.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 18056 |
| Вага | 11.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 18769 |
| Вага | 9.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08069 |
| Вага | 0.89 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 181102 |
| Вага | 9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08070 |
| Вага | 0.96 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 2523/1p-HSPH |
| Вага | 3.82 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 2521/1р-QGR |
| Вага | 3.38 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Кварц, З каменями |
| Артикул | 2521/1р-QTANZ |
| Вага | 3.36 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями, Танзаніт |
| Артикул | к06633 |
| Вага | 0.9 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 2521/1р-GARN |
| Вага | 3.49 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Піроп (гранат), З натуральними каменями |
| Артикул | к06740 |
| Вага | 0.92 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с03381 |
| Вага | 0.68 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 181156 |
| Вага | 5.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с05233 |
| Вага | 0.99 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 112143zvezdadavida |
| Вага | 0 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09177 |
| Вага | 0.6 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 122778 |
| Вага | 5.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 18768 |
| Вага | 10.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09148 |
| Вага | 0.61 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09143 |
| Вага | 0.61 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07972 |
| Вага | 0.91 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |