| Артикул | к06732 |
| Вага | 0.95 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | Р010362 |
| Вага | 4.77 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07227 |
| Вага | 0.97 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 181000 |
| Вага | 3.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 112125priznanie |
| Вага | 4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Сапфір |
| Артикул | 112143celui |
| Вага | 0 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б010642 |
| Вага | 4.44 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 112154 |
| Вага | 12 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б010282 |
| Вага | 4.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 112143equation |
| Вага | 0 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б010022 |
| Вага | 6.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | р010021 |
| Вага | 6.22 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | р0102311 |
| Вага | 8.91 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | р010222 |
| Вага | 5.95 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б010292 |
| Вага | 8.17 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | р010291 |
| Вага | 8.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 181073 |
| Вага | 7.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 112206м |
| Вага | 0 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | р0102912 |
| Вага | 8.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ESO002 |
| Вага | 1.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 181261 |
| Вага | 8.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 123421 |
| Вага | 5.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 18945 |
| Вага | 6.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 18745 |
| Вага | 5.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123152 |
| Вага | 5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123481 |
| Вага | 4.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123484 |
| Вага | 5.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |