| Артикул | 18885 |
| Вага | 4.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03777 |
| Вага | 0.85 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09547 |
| Вага | 0.96 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 133221терези |
| Вага | 7.94 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 181258 |
| Вага | 8.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 7253с |
| Вага | 6.75 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п02816 |
| Вага | 0.91 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07307 |
| Вага | 0.63 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08814 |
| Вага | 0.64 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | EHC053 |
| Вага | 10.2 (грам) |
| Метал | Ювелірна сталь |
| Вставка | Шпінель |
| Артикул | к07971 |
| Вага | 0.9 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 132498 |
| Вага | 6.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08310 |
| Вага | 1 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07198 |
| Вага | 0.64 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 12010ас |
| Вага | 8.32 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 131042 |
| Вага | 11.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 112819 |
| Вага | 9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к06730 |
| Вага | 0.92 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 181135 |
| Вага | 5.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п02863 |
| Вага | 0.74 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 1086 |
| Вага | 6.14 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 112805 |
| Вага | 8.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 18849 |
| Вага | 7.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 112781 |
| Вага | 11.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123502 |
| Вага | 4.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03162 |
| Вага | 0.67 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123501 |
| Вага | 5.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Перламутр, З каменями |