| Артикул | 123498 |
| Вага | 5.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 123500 |
| Вага | 6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 123499 |
| Вага | 5.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07161 |
| Вага | 0.92 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 123420 |
| Вага | 5.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 2475/1р-HSPH |
| Вага | 4.44 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Сапфір, З каменями |
| Артикул | 112779 |
| Вага | 6.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к05839 |
| Вага | 0.95 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с08256 |
| Вага | 0.93 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | п02936 |
| Вага | 1 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 1061 |
| Вага | 6.55 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів, Ебенове дерево |
| Артикул | 123449 |
| Вага | 8.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 181247 |
| Вага | 4.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 7360 |
| Вага | 8.75 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 7228 |
| Вага | 8.52 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 908-01438 |
| Вага | 7.92 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Кришталь |
| Артикул | 123422 |
| Вага | 5.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | рс100214 |
| Вага | 7.65 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07152 |
| Вага | 0.68 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 112663 |
| Вага | 9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08885 |
| Вага | 0.61 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06630 |
| Вага | 0.86 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 7229 |
| Вага | 7.51 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06384 |
| Вага | 0.85 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123396 |
| Вага | 8.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 181257 |
| Вага | 8.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | з40001к |
| Вага | 0.59 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 908-01440 |
| Вага | 17.74 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |