| Артикул | к07970 |
| Вага | 0.86 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 1245 |
| Вага | 5.15 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 18412 |
| Вага | 8.47 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 181091 |
| Вага | 14.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 112767 |
| Вага | 11.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122502 |
| Вага | 6.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07112 |
| Вага | 0.83 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 181074 |
| Вага | 7.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 112624 |
| Вага | 8.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 2379/1p-HSPH |
| Вага | 4.91 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Сапфір, З каменями |
| Артикул | 122574 |
| Вага | 5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 112143data2 |
| Вага | 0 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 112653 |
| Вага | 6.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 18722 |
| Вага | 8.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07128 |
| Вага | 0.8 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 122520 |
| Вага | 7.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123457 |
| Вага | 6.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 18238 |
| Вага | 7.06 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 2112/1p-NSPH |
| Вага | 4.23 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Сапфір, З каменями |
| Артикул | 1094шн |
| Вага | 8.55 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 908-01430 |
| Вага | 5.39 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06601 |
| Вага | 0.85 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б010653 |
| Вага | 8.96 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | Б010223 |
| Вага | 5.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б010363 |
| Вага | 4.68 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б010062 |
| Вага | 4.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 18714 |
| Вага | 5.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 18713 |
| Вага | 6.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07088 |
| Вага | 0.89 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |