| Артикул | 122539 |
| Вага | 5.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06376 |
| Вага | 0.91 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122693 |
| Вага | 4.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07910 |
| Вага | 0.77 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07153 |
| Вага | 0.8 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 2935/9р-GRAG |
| Вага | 3.56 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Агат, З каменями |
| Артикул | 2713/9р-HRUB |
| Вага | 3.26 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Рубін, З натуральними каменями |
| Артикул | 2935/9р-HSPH |
| Вага | 3.72 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Сапфір, З каменями |
| Артикул | 2910/9р-GRAG |
| Вага | 3.33 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Агат, З каменями |
| Артикул | 2936/9р-QGR |
| Вага | 4.34 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Кварц, З каменями |
| Артикул | 2968/9р-GARN |
| Вага | 4.01 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Піроп (гранат), З каменями |
| Артикул | с08190 |
| Вага | 0.62 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123011 |
| Вага | 4.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 2950/9р-QLBQS |
| Вага | 4.93 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Кварц, З натуральними каменями |
| Артикул | 2923/9р-GARN |
| Вага | 3.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Піроп (гранат), З натуральними каменями |
| Артикул | 2935/9р-AMET |
| Вага | 3.55 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Аметист, З натуральними каменями |
| Артикул | 2110/1р-HSPH |
| Вага | 3.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Сапфір, З каменями |
| Артикул | 2920/9р-HSPH |
| Вага | 3.67 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Сапфір, З каменями |
| Артикул | 2378/1р-AMET |
| Вага | 5.87 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 2910/9р-QSWB |
| Вага | 3.27 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Кварц, З каменями |
| Артикул | 2110/1р-QLB |
| Вага | 3.78 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Кварц, З каменями |
| Артикул | GS-02-086-4110 |
| Вага | 5.38 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | с08848 |
| Вага | 0.94 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08208 |
| Вага | 0.91 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122236 |
| Вага | 6.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122378 |
| Вага | 6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122632 |
| Вага | 5.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |