| Артикул | 133173 |
| Вага | 10.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 141591 |
| Вага | 9.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03778 |
| Вага | 1 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 181051 |
| Вага | 11.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08278 |
| Вага | 0.96 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08276 |
| Вага | 0.98 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 7180род |
| Вага | 7.15 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 141203 |
| Вага | 8.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 141484 |
| Вага | 5.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 18951 |
| Вага | 6.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132645 |
| Вага | 7.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132735 |
| Вага | 10.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 7253 |
| Вага | 7.05 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132888 |
| Вага | 10.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 1050 |
| Вага | 7.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | б05185 |
| Вага | 0.92 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132919 |
| Вага | 6.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03456 |
| Вага | 0.9 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 2531/1p-HRUB |
| Вага | 4.96 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Рубін, З каменями |
| Артикул | 2915/9p-HRUB |
| Вага | 3.37 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Рубін, З каменями |
| Артикул | п03628 |
| Вага | 0.83 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 2521/1p-HSPH |
| Вага | 3.24 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Сапфір, З каменями |
| Артикул | 181136 |
| Вага | 7.73 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 2518/1p-HSPH |
| Вага | 3.62 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Сапфір, З каменями |
| Артикул | 2518/1p-AMET |
| Вага | 3.56 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Аметист, З каменями |
| Артикул | кду-22 |
| Вага | 7.37 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 908-01065 |
| Вага | 5.44 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к06800 |
| Вага | 0.97 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |