| Артикул | к01913 |
| Вага | 6.75 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Жовте золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | б04683 |
| Вага | 25.26 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04689 |
| Вага | 1.11 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05029 |
| Вага | 2.65 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04691 |
| Вага | 1.28 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 141537 |
| Вага | 3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 141544 |
| Вага | 4.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 141545 |
| Вага | 5.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 141541 |
| Вага | 4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б04603 |
| Вага | 8.42 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б04744 |
| Вага | 9.16 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 141570 |
| Вага | 3.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 141567 |
| Вага | 3.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б04864 |
| Вага | 1 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04347 |
| Вага | 2.62 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04889 |
| Вага | 1.69 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б03294 |
| Вага | 6.15 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 141593 |
| Вага | 6.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 111628 |
| Вага | 4.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Онікс |
| Артикул | 141606 |
| Вага | 2.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05132 |
| Вага | 2.52 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05027 |
| Вага | 2.65 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05145 |
| Вага | 33.13 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 141624 |
| Вага | 2.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05194 |
| Вага | 3.66 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05195 |
| Вага | 3.95 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 141637 |
| Вага | 3.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 141638 |
| Вага | 2.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05234 |
| Вага | 3.13 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05235 |
| Вага | 3.46 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |