| Артикул | 141667 |
| Вага | 1.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Емаль |
| Артикул | б04565 |
| Вага | 2.67 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | бб0040nl |
| Вага | 6.98 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | бб0047m |
| Вага | 28.29 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 181006 |
| Вага | 2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 18895 |
| Вага | 2.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | кол01405 |
| Вага | 5.17 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол01572 |
| Вага | 2.53 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01603 |
| Вага | 2.04 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 18986 |
| Вага | 10.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01668 |
| Вага | 2.47 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол01667 |
| Вага | 2.35 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 181014 |
| Вага | 2.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 181009 |
| Вага | 2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол01642 |
| Вага | 1.9 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 18995 |
| Вага | 5.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 181019 |
| Вага | 1.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 181020 |
| Вага | 1.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 181028 |
| Вага | 1.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 18791 |
| Вага | 1.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 181024 |
| Вага | 1.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 181027 |
| Вага | 1.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 181045 |
| Вага | 3.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 181055 |
| Вага | 2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01720 |
| Вага | 2.76 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01587 |
| Вага | 2.71 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01717 |
| Вага | 1.37 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01721 |
| Вага | 2.08 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 181069 |
| Вага | 3.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Емаль |
| Артикул | 181077 |
| Вага | 5.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |