| Артикул | 133090ст |
| Вага | 4.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 141278 |
| Вага | 3.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 181052лев |
| Вага | 1.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Емаль |
| Артикул | 141274 |
| Вага | 3.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133090всел |
| Вага | 4.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133090бож |
| Вага | 4.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01164М |
| Вага | 1.89 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133090снеж |
| Вага | 4.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133090мсол |
| Вага | 4.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 101-10021к |
| Вага | 1.26 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 134041121 |
| Вага | 1.75 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 133581121 |
| Вага | 1.69 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 134031121 |
| Вага | 1.71 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | б03749 |
| Вага | 29.15 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт, Емаль |
| Артикул | 141037 |
| Вага | 2.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Онікс |
| Артикул | б03701 |
| Вага | 2.12 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | б03702 |
| Вага | 2 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | б03700 |
| Вага | 1.98 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | б03704 |
| Вага | 1.93 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | б03606 |
| Вага | 1.25 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б03691 |
| Вага | 1.76 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б03707 |
| Вага | 1.81 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 141389 |
| Вага | 3.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04173 |
| Вага | 1.35 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 2075л |
| Вага | 1.91 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 2075д |
| Вага | 1.91 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | бб0023са |
| Вага | 6 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | б04395 |
| Вага | 1.42 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04435 |
| Вага | 6.1 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04436 |
| Вага | 6.15 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |