| Артикул | с06951 |
| Вага | 2.37 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08081 |
| Вага | 1.85 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08555 |
| Вага | 0.9 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 1370/1р-GRAGOG |
| Вага | 2.75 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Агат, Кварц, З натуральними каменями |
| Артикул | 122913 |
| Вага | 2.15 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122929 |
| Вага | 5.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 141640 |
| Вага | 9.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05349 |
| Вага | 6.85 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 15145 |
| Вага | 4.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 181213 |
| Вага | 5.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол02065 |
| Вага | 4.33 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ц00459 |
| Вага | 7.81 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02517 |
| Вага | 8.08 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 112250 |
| Вага | 2.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 112579 |
| Вага | 1.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 112699 |
| Вага | 1.95 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02605 |
| Вага | 3.84 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Жовте золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02603 |
| Вага | 7.68 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 141791 |
| Вага | 1.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02572 |
| Вага | 4.49 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 1332 |
| Вага | 3.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08280 |
| Вага | 3.27 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08281 |
| Вага | 3.98 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 470094 |
| Вага | 3.2 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122881 |
| Вага | 4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Перламутр |
| Артикул | 122876 |
| Вага | 6.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 1306род |
| Вага | 8.25 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122879 |
| Вага | 6.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 7087 |
| Вага | 1.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123006 |
| Вага | 1.14 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |