| Артикул | с07560 |
| Вага | 6.27 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08044 |
| Вага | 0.78 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123251 |
| Вага | 1.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08531 |
| Вага | 2.21 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08554 |
| Вага | 0.93 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 141416 |
| Вага | 28 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04750 |
| Вага | 9.15 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б04420 |
| Вага | 11.38 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б04704 |
| Вага | 5.56 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04399 |
| Вага | 29.16 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | бб0035м |
| Вага | 19.81 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | пир00075 |
| Вага | 0.29 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | б02096 |
| Вага | 7.47 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с09388 |
| Вага | 4.64 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09324 |
| Вага | 4.44 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Онікс |
| Артикул | с09320 |
| Вага | 4.47 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Онікс |
| Артикул | с09321 |
| Вага | 4.44 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Малахіт |
| Артикул | пирснмет |
| Вага | 0 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09219 |
| Вага | 2.65 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 2529/1p-HSPH |
| Вага | 4.46 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Сапфір, З каменями |
| Артикул | 123443 |
| Вага | 1.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Фіаніт, Емаль |
| Артикул | 122913л |
| Вага | 2.15 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122970 |
| Вага | 3.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132684 |
| Вага | 1.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Онікс |
| Артикул | 123425 |
| Вага | 3.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 18974лев |
| Вага | 1.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Емаль |
| Артикул | кол01165М |
| Вага | 1.76 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол01164К |
| Вага | 1.82 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 141247 |
| Вага | 5.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Емаль |
| Артикул | 132892у |
| Вага | 3.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |