| Артикул | с06812 |
| Вага | 1.25 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | сб0220 |
| Вага | 2.31 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | сб0219ri |
| Вага | 0.82 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | с06877 |
| Вага | 5.11 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с172ar |
| Вага | 1.72 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | с06679 |
| Вага | 5.28 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с174ar |
| Вага | 1.74 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | с06932 |
| Вага | 4.54 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Перли (натуральні) |
| Артикул | с801 |
| Вага | 8.01 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | с690 |
| Вага | 6.9 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 122681 |
| Вага | 7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07011 |
| Вага | 4 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с06834 |
| Вага | 4.62 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122816 |
| Вага | 3.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122825 |
| Вага | 1.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07083 |
| Вага | 3.97 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07077 |
| Вага | 4.08 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122848 |
| Вага | 2.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122866 |
| Вага | 6.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07174 |
| Вага | 2.44 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07176 |
| Вага | 4.42 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07206 |
| Вага | 6.99 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07235 |
| Вага | 2.44 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 470578 |
| Вага | 3.58 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07288 |
| Вага | 2.55 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07339 |
| Вага | 4.15 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 102-10067 |
| Вага | 2.89 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | с07329 |
| Вага | 7.79 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07386 |
| Вага | 2.68 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123023 |
| Вага | 2.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |