| Артикул | с08214 |
| Вага | 4.03 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08215 |
| Вага | 1.15 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08217 |
| Вага | 1.52 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08228 |
| Вага | 7.8 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 902-00898 |
| Вага | 1.46 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08332 |
| Вага | 1.66 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08393 |
| Вага | 2.29 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с00945 |
| Вага | 2.45 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08558 |
| Вага | 6.03 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | сб0484м |
| Вага | 2.33 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | с08666 |
| Вага | 3.1 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08771 |
| Вага | 4.06 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09037 |
| Вага | 3.56 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06959 |
| Вага | 2.24 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08667 |
| Вага | 3.11 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08714 |
| Вага | 1.17 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08740 |
| Вага | 2.9 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122236 |
| Вага | 6.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06392 |
| Вага | 2.73 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | сб0281di |
| Вага | 11.43 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | сб0284ai |
| Вага | 4.18 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | сб0305lg |
| Вага | 1.69 (грам) |
| Метал | Червоне золото 750", Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | с06422 |
| Вага | 9.3 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06670 |
| Вага | 4.48 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | сб0337ri |
| Вага | 2.83 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | с06747 |
| Вага | 4.33 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06727 |
| Вага | 1.6 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |