| Артикул | с06420 |
| Вага | 8.64 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06491 |
| Вага | 2.14 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06702 |
| Вага | 3.25 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122706 |
| Вага | 1.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06916 |
| Вага | 1.32 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122742 |
| Вага | 5.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06985 |
| Вага | 1.84 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07131 |
| Вага | 5.42 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122865 |
| Вага | 2.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07142 |
| Вага | 3.66 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122867 |
| Вага | 1.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07175 |
| Вага | 4.17 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 122875 |
| Вага | 0.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с06715 |
| Вага | 2.81 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07249 |
| Вага | 1.76 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 122931 |
| Вага | 4.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07332 |
| Вага | 2.69 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07331 |
| Вага | 3.34 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07327 |
| Вага | 3.45 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с04883 |
| Вага | 3.7 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123008 |
| Вага | 2.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123011 |
| Вага | 4.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07370 |
| Вага | 3.38 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07394 |
| Вага | 3.22 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07377 |
| Вага | 3.03 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07512 |
| Вага | 3.06 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123022 |
| Вага | 2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 2923/9р-QGR |
| Вага | 3.16 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Кварц, З каменями |
| Артикул | 2950/9р-QLBQS |
| Вага | 4.93 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Кварц, З натуральними каменями |