| Артикул | к04648 |
| Вага | 3.62 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт, Топаз |
| Артикул | к04662 |
| Вага | 2.9 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт, Топаз |
| Артикул | 111457 |
| Вага | 4.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Фіаніт, Топаз |
| Артикул | к05442 |
| Вага | 4.87 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |