| Артикул | 229781122 |
| Вага | 1.4 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 229863122 |
| Вага | 1.33 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | к08460 |
| Вага | 5.53 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к05452 |
| Вага | 11.03 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кб0657ca |
| Вага | 1.73 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | к08396 |
| Вага | 4.2 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Емаль, З каменями |
| Артикул | 1113ч |
| Вага | 4.15 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кб0618gm |
| Вага | 1.09 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0609mi |
| Вага | 3.41 (грам) |
| Метал | Жовте золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | к07046 |
| Вага | 1.79 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07059 |
| Вага | 1.79 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07053 |
| Вага | 1.79 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 1110/1р-cz |
| Вага | 2.47 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 112762 |
| Вага | 2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к05996 |
| Вага | 3.58 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08301 |
| Вага | 6.77 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 242421622 |
| Вага | 6.68 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 240001622 |
| Вага | 2.37 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | к07012 |
| Вага | 4.38 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Емаль, З каменями |
| Артикул | к05998 |
| Вага | 2.5 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Онікс |
| Артикул | к05999 |
| Вага | 2.18 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Онікс |
| Артикул | к05259 |
| Вага | 1.71 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к04931 |
| Вага | 4.08 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 106010 |
| Вага | 2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 241961121 |
| Вага | 0.94 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 242591622 |
| Вага | 1.32 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 112542 |
| Вага | 3.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Кераміка, З каменями |
| Артикул | 112771 |
| Вага | 4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06625 |
| Вага | 2.64 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Онікс |