| Артикул | к08488 |
| Вага | 0.94 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08487 |
| Вага | 0.92 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 815ж |
| Вага | 2.26 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08481 |
| Вага | 1.23 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07107 |
| Вага | 2.83 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07480 |
| Вага | 2.03 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07586 |
| Вага | 1.67 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 112854 |
| Вага | 4.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 112853 |
| Вага | 4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 112616 |
| Вага | 2.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07643 |
| Вага | 1.85 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 1973/1р-СZ |
| Вага | 2.27 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кб0696м |
| Вага | 2.27 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 229061121 |
| Вага | 0.9 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0677lg |
| Вага | 2.66 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Сапфір, З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | кб0672ca |
| Вага | 2.53 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | кб0693м |
| Вага | 1.56 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 229781122 |
| Вага | 1.4 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 229863122 |
| Вага | 1.33 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0692м |
| Вага | 1.79 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0694м |
| Вага | 1.81 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0698м |
| Вага | 1.96 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | к07536 |
| Вага | 1.72 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | кб0697м |
| Вага | 1.99 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0695м |
| Вага | 2.02 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0681mi |
| Вага | 1.85 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | к07547 |
| Вага | 1.2 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | кб0682ri |
| Вага | 2.88 (грам) |
| Метал | Жовте золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |