| Артикул | 112849 |
| Вага | 1.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 112850 |
| Вага | 3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08439 |
| Вага | 2.38 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08438 |
| Вага | 2.44 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07582 |
| Вага | 2.97 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Перидот (хризоліт), Цитрин, З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | к08441 |
| Вага | 2.19 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08440 |
| Вага | 2.19 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07634 |
| Вага | 2.14 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кб0476м |
| Вага | 3.44 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | к08449 |
| Вага | 1.68 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08173 |
| Вага | 2.39 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08354 |
| Вага | 5.98 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08460 |
| Вага | 5.53 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07202 |
| Вага | 1.89 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08427 |
| Вага | 1.39 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 112847 |
| Вага | 2.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 112842 |
| Вага | 4.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кб0102са |
| Вага | 3.42 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0376nl |
| Вага | 7.3 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | кб0450ca |
| Вага | 2.03 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | 112835 |
| Вага | 2.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08054 |
| Вага | 1.25 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08053 |
| Вага | 1.18 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 1909/1р-CZW |
| Вага | 1.05 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08419 |
| Вага | 3.29 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 1902/1р-PSPH |
| Вага | 1.44 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 101-10021(3.7) б |
| Вага | 1.55 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 1927/1р-HRUB |
| Вага | 1.73 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 1927/1р-HSPH |
| Вага | 1.86 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |