| Артикул | кб0658ca |
| Вага | 1.67 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0659ca |
| Вага | 2.85 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | кб0514cha |
| Вага | 2.53 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0614cha |
| Вага | 2.53 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0588ri |
| Вага | 2.04 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0595ri |
| Вага | 1.81 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | к08396 |
| Вага | 4.2 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Емаль, З каменями |
| Артикул | 244981121 |
| Вага | 2.31 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 245701121 |
| Вага | 1.15 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 245011121 |
| Вага | 1.68 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 112562 |
| Вага | 2.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 245111121 |
| Вага | 1.97 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 244511121 |
| Вага | 2 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 245691121 |
| Вага | 1.25 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 244741121 |
| Вага | 4.27 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 244491121 |
| Вага | 2.92 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 244121121 |
| Вага | 1.14 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | к07142 |
| Вага | 1.93 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к06762 |
| Вага | 0.9 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 245361321 |
| Вага | 1.25 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 245141121 |
| Вага | 3.3 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 244631123 |
| Вага | 2.45 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 244651121 |
| Вага | 1.73 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 244641121 |
| Вага | 1.78 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | к06640 |
| Вага | 2.66 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 244621123 |
| Вага | 1.92 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 242991121 |
| Вага | 1.65 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 28842421 |
| Вага | 1.81 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |