| Артикул | к06996 |
| Вага | 1.28 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 243101121 |
| Вага | 2.72 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | к08366 |
| Вага | 3.56 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06797 |
| Вага | 0.97 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08386 |
| Вага | 3.07 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 1113ч |
| Вага | 4.15 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07070 |
| Вага | 1.77 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08374 |
| Вага | 3.58 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08375 |
| Вага | 3.56 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к03947 |
| Вага | 2.16 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08135 |
| Вага | 3.15 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08315 |
| Вага | 3.17 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 112764 |
| Вага | 2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08332 |
| Вага | 3 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07397 |
| Вага | 6.33 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Емаль, З каменями |
| Артикул | к08337 |
| Вага | 7.54 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06811 |
| Вага | 0.94 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к05232 |
| Вага | 4.13 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08352 |
| Вага | 7.83 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07112 |
| Вага | 1.18 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 112769 |
| Вага | 4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08346 |
| Вага | 0.83 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07022 |
| Вага | 2.06 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08345 |
| Вага | 0.83 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08347 |
| Вага | 0.92 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08385 |
| Вага | 4.4 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06688 |
| Вага | 3.64 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Жовте золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07203 |
| Вага | 1.9 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |