| Артикул | кб0598ri |
| Вага | 1.49 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | к07952 |
| Вага | 1.73 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кб0599ri |
| Вага | 1.61 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0600ri |
| Вага | 2.34 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0601ri |
| Вага | 2.3 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | к07046 |
| Вага | 1.79 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07059 |
| Вага | 1.79 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кб0604ri |
| Вага | 1.76 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0605ri |
| Вага | 2.23 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0606ri |
| Вага | 1.62 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | к07053 |
| Вага | 1.79 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07099 |
| Вага | 0.98 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кб0590ri |
| Вага | 2.66 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0589ri |
| Вага | 4.72 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | кб0592ri |
| Вага | 2.72 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0593ri |
| Вага | 2.57 (грам) |
| Метал | Жовте золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | к07119 |
| Вага | 1.29 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07160 |
| Вага | 1.51 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кб0594ri |
| Вага | 2.2 (грам) |
| Метал | Жовте золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0596ri |
| Вага | 1.56 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0580nl |
| Вага | 3.05 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | к06507 |
| Вага | 2.65 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 1852/1p-QGR |
| Вага | 2.05 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Хризоліт |
| Артикул | 1327/1p-HRUB |
| Вага | 2.05 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Рубін, З каменями |
| Артикул | 112761 |
| Вага | 2.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08142 |
| Вага | 2.93 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 1864/1p-HSPH |
| Вага | 2.04 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 1852/1p-HSPH |
| Вага | 2.09 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 1846/1p-HSPH |
| Вага | 2.02 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Сапфір, З каменями |
| Артикул | 1845/1p-HSPH |
| Вага | 1.94 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Сапфір, З каменями |